انعقاد تفاهم نامه همکاری گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون با انجمن علوم سیاسی ایران
گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در راستای اسناد سیاستی موجود در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مبنی بر همکاری گروه ها با انجمن های علمی مبادرت به همکاری با انجمن علوم سیاسی ایران نمود. ماحصل این اقدام عقد قرارداد همکاری میان گروه علوم سیاسی با انجمن مذکور در سال جاری بوده است.

 
از جمله سیاست ها و راهبردهای موجود در پژوهشگاه علوم انسانی طرح تقویت شبکه نخبگانیِ نقد در حوزه علوم انسانی با همکاری صاحب نظران و انجمن های علمیِ دانشگاهی و حوزوی در سطح ملی است. چنین راهبردهایی همواره مورد تاکید هیئت رئیسه محترم پژوهشگاه علوم انسانی بوده است.
در این راستا گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در راستای اسناد سیاستی موجود در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مبنی بر همکاری گروه ها با انجمن های علمی در سطح کشور مبادرت به همکاری با انجمن علوم سیاسی ایران نموده است و ماحصل این اقدام عقد قرارداد همکاری میان گروه علوم سیاسی با انجمن مذکور در سال جاری بوده است.
در این راستا در تاریخ 23 بهمن ماه 1395 در محل پژوهشگاه و در دفتر مدیریت شورای بررسی متون قرارداد دو جانبه ای میان دکتر مجید توسلی رکن آبادی رئیس محترم گروه علوم سیاسی شورای متون و دکتر عبدالامیر نبوی رئیس هیئت مدیره انجمن علوم سیاسی ایران به امضاء رسید.
در این جلسه و ضمن عقد تفاهم نامه، طرفین بر تمرکز هر چه بیشتر فعالیت ها در جهت رشد کیفی علوم سیاسی در ایران تاکید نمودند. دکتر عبدالامیر نبوی و دکتر مجید توسلی با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر جهت رشد کیفی علوم سیاسی در ایران با محوریت نقد و بررسی آثار و متون تولید شده، فعالیت های مشترک در قالب کارگاه، نشست تخصصی، همایش و انجام طرح های مشترک را محور امضاء تفاهم نامه قرار دادند.

 
 
این تفاهم نامه  به مدت سه سال و جهت برگزاری برنامه ها و طرح های  مشترک  در بخش های مختلف داخلی و بین المللی به امضاء طرفین رسید.  
هم چنین در جلسه مذکور مصوب گردید که اقدمات اجرایی این تفاهم نامه جهت پیاده نمودن برنامه های مورد نظر توسط علی اسمعیلی دبیر اجرایی انجمن علوم سیاسی و مختار نوری دبیر اجرایی گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون صورت گیرد.

 
1395/12/2


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 509
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )