در این جلسه، مدیران گروه های تخصصی شورا از چگونگی مشارکت گروه  مربوطه خود در برنامه هفته پژوهش پژوهشگاه با عنوان «مسئولیتهای علوم انسانی در دوران پساکرونا» به بحث پرداختند. همچنین، گزارش مربوط به نتایج تلاش برای کاربردی‌سازی علوم انسانی، توسط معاون کاربردی سازی علوم انسانی، اجتماعی و فرهنگی پژوهشگاه ارائه شد.

دکتر قبادی در ابتدای این نشست، تاکید کردند که نشست های شورا بسیار مسئله مند است و به اععضای شورا توصیه کردند که به نشر دستاوردهای علمی تان اهتمام بوریزد.
 
در پایان این جلسه مقرر شد که نشست ها و سخنرانی ها و کارگاه های اعلامی گروه ها در هر سال موضوع مسئله‌مندی و زمینه‌محوری رعایت نمایند و از پراکندگی موضوعی پرهیز نمایند و سعی شود که هر گروه که نتایج و گزارشهای نشستها را به صورت متمرکز و از طریق ظرفیت روابط عمومی پژوهشگاه به صورت کار ترویجی منتشر نمایند. همچنین مقرر شد در اجرای بحث کلان مسئله‌ها، حیطه موضوعی فعالیت های گروهها مشخص شود و با توجه به رویکردی که شورا اتخاذ نموده در حوزه نقد و اعتلاء این بحث محدود شود.

پس از بحث و بررسی و تبادل نظر اعضای شورا و توضیحات مدیر محترم گروه مدیریت شورا، اسامی اعضای جدید گروه مدیریت به تصویب شورا رسید:
1)      دکتر مصطفی کاظمی استاد دانشگاه فردوسی مشهد
2)      دکتر نورمحمد یعقوبی استاد دانشگاه زاهدان
3)      دکتر مهدی ابراهیمی‌نژاد رفسنجانی دانشیار دانشگاه کرمان
4)      دکتر عباس عباسی دانشیار دانشگاه شیراز
5)      دکتر سیدمحسن علامه دانشیار دانشگاه اصفهان
 
   1400/4/12 15:04    تعداد بازدید :  144


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 144
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )