دویست و هفدهمین (217) جلسه شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی
 
جلسه 217 شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در تاریخ  1/3/99 با حضور مدیران گروه های تخصصی شورا  و معاونین پژوهشگاه علوم انسانی برگزار شد.

ارائه گزارش دبیر شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی، تصویب نهایی برنامه‌های اعلامی گروه‌های تخصصی شورا در سال 1399 و زمان‌بندی اجرای طرحهای پژوهشی درباره «علوم انسانی و بحران کرونا» بخشی از محورهای این جلسه بود.

دکتر قبادی، رئیس پژوهشگاه علوم انسانی در این جلسه اظهار داشت: من امروز شاهد تجلی شبکه نخبگانی در شورا بودم. وی افزود: شورای متون یک شورای نخبگی است. خوشبختانه پیوند شبکه نخبگانی پژوهشگاه و شورا روز به روز عمیق تر می شود.

به گفته دکتر قبادی، ماندگاری و اثربخشی شورا باید در دستور کار گروه های تخصصی شورا قرار گیرد و هر سال نسبت به سال گذشته روزآمدتر شود و مدیریت بهینه، کاهش هزینه‌ها و اثربخش نمودن فعالیت تک‌تک اعضای گروه‌های تخصصی شورا مد نظر مدیران محترم گروه‌ها قرار گیرد.

در ادامه خانم دکتر پارساپور، معاون فرهنگی پژوهشگاه نیز اظهار داشت: باید از ظرفیت کامل شبکه نخبگانی شورای بررسی متون استفاده شود. وی در ادامه افزود: متنوع سازی محصولات و خروجی‌ها باور ماست. دو اقدام مهم این حوزه یکی در برنامه ترویجی سازی گنجانده شده و دوم کار بر روی طرحنامه‌های پیشنهادی است.

 در این جلسه مقرر شد که گروه های تخصصی شورای بررسی متون، ابعاد مختلف بحران کرونا مانند همبستگی ملی، اجتماعی، محیط زیست، تقویت سرمایه اجتماعی، مدیریت داخلی و دیپلماسی خارجی را در دستور کار گروههای تخصصی خود در سال جاری قرار دهند.

همچنین در این جلسه اعلام شد که گروههای تخصصی نسبت به معرفی اسامی اعضای گروه تخصصی مربوط که اعتبار حکم عضویت آن به اتمام رسیده اقدام نمایند تا دبیرخانه شورا نسبت به صدور حکم عضویت گروه اقدام نماید.

در پایان این جلسه نیز بحث عضویت دکتر عبدا... معتمدی، دانشیار گروه روان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی در گروه روان شناسی شورای بررسی متون مطرح شد و پس از بحث و بررسی اعضای شورا عضویت ایشان به تصویب رسید.
   1399/7/7 14:37    تعداد بازدید :  560


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 560
5.4/10 (تعداد آرا 46 نفر )