دويست و پنجمين جلسه گروه مديريت شوراي بررسي متون
                                                                             
جلسه 205 گروه مديريت شوراي بررسي متون و کتب علوم انساني در 13 اسنفدماه  1394 در محل سالن انديشه پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي با حضور رئيس، اعضاء ودبير گروه مديريت  برگزار شد.

در ابتداء جلسه آقاي دكتر دري ضمن خوش آمدگويي به آقاي دكتر جوديني رئيس مركز تحقيقات امام علي(ع) و دكتر اميري عضو هئيت علمي دانشگاه پرديس قم  در زمينه موضوع و نحوه تدوين كتاب مباني فلسفي تئوريهاي سازمان با رويكرد اسلامي-ايراني توضيحاتي ارائه و عنوان نمودند كه گروه مديريت به منظور تدوين كتب در زمينه مباني فلسفي مديريت در حوزه تئور ي ها، رفتار سازماني ومنابع انساني گامهاي برداشته و در صدد جلب همكاري و مشاركت اساتيد و موسساتي كه در اين زمينه فعاليت داشته اند،مي باشد. سپس آقاي دكتر جوديني در زمينه اهداف، وظايف و فعاليت هاي مركز تحقيقات امام علي (ع) توضيحاتي ارائه و آمادگي آن مركز جهت همكاري با گروه مديريت براي تدوين كتاب در حوزه اداره حكومت از ديدگاه امام علي (ع)  اعلام آمادگي كردند.
در ادامه، دكتر اميري در خصوص پژوهش " نكات مديريتي نامه امام علي (ع) " توضيحاتي ارائه و عنوان نمودند كه تحقيق مذكور در قالب تحليل محتوا و به صورت استقرايي صورت پذيرفته و محتوا آن براساس پنج مولفه شامل نوع شناسي،رفتارشناسي،الگو اداره،وظايف و ويژگيهاي مديران و مصداق در قالب چهار جلد كتاب تدوين و تنظيم شده است.
 
   1395/1/21 09:34    تعداد بازدید :  3102


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3102
5.6/10 (تعداد آرا 48 نفر )