مدیر گروه علوم تربیتی شورای بررسی متون معرفی شد
مدیر گروه علوم تربیتی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی تغییر کرد و دکتر صادق زاده بجای دکتر اکرمی مدیریت این گروه را عهده دار شد
مدیرگروه علوم تربیتی شورای بررسی متون معرفی شد
 
حجت الاسلام دکتر علیرضا صادق زاده قمصری، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان مدیر گروه علوم تربیتی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی انتخاب شد. وی دکتری فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه تربیت مدرس دارد و مسئول کمیته مطالعات نظری سند تحول بنیادین و عضو گروه علوم تربیتی شورای بررسی متون بوده است.

پیش از این دکتر سید کاظم اکرمی، مدیریت این گروه را بر عهده داشت که پس از استعفای ایشان به دلیل مشغله کاری، صادق زاده جانشین وی در گروه علوم تربیتی شد.

صادق زاده در گفت و گویی با دبیرخانه شورای بررسی متون به تقویت اتاق فکر در این شورای تخصصی اشاره کرد و گفت: نیازمند نقد درون گفتمانی رشته های علوم تربیتی هستیم و تقویت اتاق فکر به این سوال بنیادین که رشته های علوم انسانی به چه سمت و سویی می روند کمک می کند. وی فعالیت هایی در حوزه نقد و ارزیابی کیفی کتاب که سیستم دانشگاهی را تحت تاثیر قرار دهد و برگزاری نشست های نقد کتاب با حضور ناقد و مولف را مهم ارزیابی کرد و یکی از برنامه های خود را فعال کردن کمیته های تخصصی علوم تربیتی همانند برنامه درسی، مدیریت آموزشی و فلسفه تعلیم و تربیت عنوان کرد و گفت در این کمیته ها می بایست از اساتید مطرح و مشارکت انجمن های علمی بهره گرفت.
 
 
1398/8/19


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 467
5.6/10 (تعداد آرا 7 نفر )