مشارکت گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون در همایش سالیانه انجمن علوم سیاسی
گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در همایش سالیانه انجمن علوم سیاسی ایران با عنوان "علم سیاست، ایران امروز و گذارهای پیش رو" مشارکت دارد.
مشارکت گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون 
در همایش سالیانه انجمن علوم سیاسی ایران
 

همایش بین المللی انجمن علم سیاسی ایران با عنوان «علم سیاست، ایران امروز و گذارهای پیش رو» با حضور اساتید، محققان و پژوهشگران علم سیاست از دانشگاهها و مراکز پژوهشی مختلف کشور در تاریخ پنج شنبه 21 آذرماه 98 در خانه اندیشمندان علوم انسانی در تهران برگزار خواهد شد.

در پنل های تخصصی این همایش و با حضور دانشوران ممتاز عرصه علم سیاست در ایران امروز، پیرامون موضوعات و دستورکارهایی مانند «فضیلت­مندی، اسلام و ایران امروز»؛ «علم سیاست و مشکله­های پیش روی ایران در باب توسعه»؛ «تمامیت ارضی ایران و مخاطرات پیشارو»؛ «علم سیاست و مخاطرات بین المللی پیشارو»؛ بحث و گفتگو علمی صورت خواهد گرفت.

در این همایش معتبر و علمی گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی نیز فعالیت دارد. گروه علوم سیاسی در طی سالهای اخیر فعالیت­های علمی مفید و ارزشمندی را با همکاری انجمن های علمی و بالاخص انجمن علمی علوم سیاسی ایران به انجام رسانیده است. از همه علاقه مندان حوزه های علوم انسانی و اجتماعی و بالاخص شاغلان عرصه علم سیاست دعوت می شود در این همایش بین المللی مشارکت به عمل آورند.


1398/9/19


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 565
5.7/10 (تعداد آرا 13 نفر )