نشست نقد و بررسی کتاب ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی گفتمان اصلاح طلبی
گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون نشست نقد و بررسی کتاب ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی گفتمان اصلاح طلبی را با حضور ناقد و مولف برگزار کرد.
 
نقد و بررسی کتاب ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی گفتمان اصلاح طلبی(1376-1384)
گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون با همکاری نشر بوکا، نشست نقد و بررسی کتاب « ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی گفتمان اصلاح طلبی(1376-1384) » اثر دکتر عباس خلجی را برگزار کرد.

گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، در راستای برنامه های علمی سال 1397، نشستی تخصصی پیرامون نقد و بررسی کتاب «ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی گفتمان اصلاح طلبی(1376-1384)» با حضور مولف کتاب و منتقدان آن در تاریخ یکشنبه 12 اسفندماه برگزار نمود.
 

این اثر معطوف به نقد و بررسی و آسیب شناسی گفتمان اصلاحات در ایران است و نویسنده در آن تلاش نموده است تا ناسازه های نظری و ناکامی سیاسی اصلاحات را در جامعه ایرانی نشان دهد.

 در این جلسه پس از معرفی اثر توسط دکتر خلجی، ناقدان محترم هر یک به بحث و بررسی پیرامون کتاب پرداختند و در این خصوص نکاتی را به جهت علمی و آکادمیک بیان نمودند. ناقدان این اثر دکتر حسینی زاده از گروه علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر فتح اللهی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بودند، که پس از برشمردن برخی امتیازات این کتاب، نقدهای خود بر مباحث مطرح شده را بیان نمودند. همچنین در این جلسه اساتید و محققانی دیگر حضور داشتند که به فراخور بحث در این خصوص مشارکت نمودند. 

 
1397/12/14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 614
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )