همکاری گروه علوم سیاسی شورای متون در همایش وضعیت فکر سیاسی در ایران معاصر
همایش ملی «وضعیت فکر سیاسی در ایران معاصر» با همکاری گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون در تاریخ 5 اسفندماه 1395 در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار خواهد شد.

 
همکاری و حضور گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون در همایش وضعیت فکر سیاسی در ایران معاصر
 
گروه علوم سیاسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در راستای اسناد سیاستی موجود در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مبنی بر همکاری گروه های تخصصی شورا با انجمن های علمی در سطح کشور مبادرت به همکاری با انجمن علوم سیاسی ایران نموده است.
 در این راستا، اولین همکاری مشترک این گروه با انجمن مذکور در برگزاری همایش ملی با عنوان «وضعیت فکر سیاسی در ایران معاصر» می باشد که این همایش در تاریخ 5 اسفندماه 1395 در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار خواهد شد.
در همایش فوق الذکر اکثر صاحب نظران و دانشوران حوزه تفکر سیاسی معاصر ایران حضوری گسترده خواهند داشت. هم چنین در همایش مذکور مقرر گردیده که اعضای گروه علوم سیاسی در یک پنل مجزا ضمن معرفی برنامه های کلی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی و هم چنین معرفی گروه علوم سیاسی، به ارائه مقاله و ایراد سخنرانی بپردازند.
در این پنل تخصصی آقایان دکتر مجید توسلی رکن آبادی رئیس گروه علوم سیاسی، دکتر عباس خلجی دستیار اجرایی شورا و مختار نوری دبیر اجرایی گروه علوم  سیاسی حضور خواهند داشت.

 
 
قابل ذکر است که حضور کلیه اعضای محترم شورای بررسی متون در این همایش آزاد است.
 
1395/12/2


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 492
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )