جلسه یکصد و هفتاد و هفتم (177) شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی
 

دستور این جلسه در خصوص گزارش مدیران گروه­ها از روند پیشرفت برنامه­های سال 1395، گزارش و جمع­بندی دبیر شورا از مصوبات کمیته­های چهارگانه ارزیابی طرح­نامه­های تألیف متون و کتب درسی جهت تصمیم­گیری نهایی شورا و گزارش دبیر محترم شورا از آخرین وضعیت پیشرفت و انعقاد قراردادهای مربوط به نقدنامه­های گروه­های تخصصی شورا بود.

دکتر قبادی در ابتدای جلسه ضمن تبریک اعیاد ذی الحجه و هفتة دفاع مقدس گفت: از همة مدیران محترم که با قوت و انگیزة بالا در حال تلاش­اند و از آقای دکتر کریمی مطهر و اعضای محترم دبیرخانه که با جدیت و عزم راسخ امور را پیش می­برند تشکر می­کنم.
 
در این جلسه پیشنهاداتی مطرح شد از جمله اینکه نشست خاص داوران و مؤلفین کتب در دانشگاه پیام نور برگزار شود و نشست بین گروهی میان گروه­های تخصصی شورا برگزار شود.

همچنین درباره برگزاری همایشی در مورد وضعیت اسلامی­سازی معرفت، علم دینی و  معرفت دینی برنامه ریزی هایی صورت گیرد و گروه­های تخصصی، گزارش مدیریتی به سطح دستگاه های بالا دستی مثل شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم بدهند.

در این جلسه در مورد طرح­نامه­های تألیف متون درسی رؤسای محترم گروه­ها و مجریان طرح­نامه­ها نیز گفت و گویی صورت گرفت.

در پایان جلسه نیز دکتر علیرضا ملّایی توانی به عنوان عضو جدید گروه تاریخ انتخاب گردید و همچنین به عنوان دبیر علمی همایش گروه تاریخ شورا منصوب شد و دکتر سعید ناجی نیز به عنوان عضو جدید گروه علوم تربیتی شورا انتخاب شد.


   1395/11/23 12:21    تعداد بازدید :  1164


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1164
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )