يكصد و نود و ششمین (196)جلسه شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی
 
 جلسه 196 شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی در تاریخ 3/3/97 با سخنان رئیس شورا، گزارش دبیر شورا، تبادل نظر دربارة بهره­گیری از ظرفیت نقد گروه­ها در چهارچوب برنامه­های دبیرخانه کرسی­های نظریه پردازی؛ گزارش گروه زبان­های خارجی در بارة برگزاری همایش بین المللی «زبان و ادبیات روسی»، ادامه طرح بحث علمی: «راهکارهای توسعه علم در ایران از نظر جامعه شناسی» به همراه تبادل نظر اعضاء برگزار شد.
دکتر قبادی در ابتدای جلسه بیان کردند: سالروز آزاد سازی خرمشهر را گرامی می­داریم. این روز به یک خاطره جمعی برای ملت و نسل ما تبدیل شده است. مسئولیت ما در خصوص حفظ این ارزش ها بیشتر شده است.
بعد از گزارش روند کارهای اجرایی توسط دکتر کریمی مطهر، دبیر شورای بررسی متون، دکتر دری در خصوص همکاری با انجمن­ها به ارائه پیشنهاداتی جهت جهت افزایش اثر بخشی پرداخت. در ادامه مقرر شد رئیس دبیرخانه شورا ابلاغیه بزنند که گروه­ها نتایج همایش­ها و نشست­های تخصصی خود را به عنوان بخشی از خروجی ها در نقدنامه­ ها ارائه دهند.
مقرر شد در خصوص  تحویل متن کتاب­های گروه­های تخصصی شورا که طرح خرید دائم اثر می­باشد یک فرصت 3 ماهه دیگر به مجریان داده شود و آنها موظف هستند تا پایان شهریور متن کتاب­های خود را تحویل دبیرخانه شورا دهند.
در ادامه جلسه در خصوص روند داوری کتاب، احکام عضویت اعضای گروه های تخصصی شورا و سایر مسایل مربوط به گروه های بحث و تبادل نظر صورت گرفت. 
   1397/3/13 10:48    تعداد بازدید :  1168


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1168
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )