افتخاری دیگر برای پژوهشنامه‌ی انتقادی متون
نشریه‌ی پژوهشنامه‌ی انتقادی متون و برنامه‌های علوم انسانیِ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی رتبه‌ی الف ارزیابی نشریات سال ۱۳۹۹ توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب کرد.

نشریه‌ی پژوهشنامه‌ی انتقادی متون و برنامه‌های علوم انسانیِ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی رتبه‌ی الف ارزیابی نشریات سال 1399 توسط  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب کرد.
 

بر اساس این خبر، نشریه‌ی «پژوهش‌نامه‌ی انتقادی متون و برنامه‌های علوم انسانی» با صاحب‌امتیازی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و نیز شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی بر اساس آیین‌نامه‌ی نشریات علمی در ارزیابی سال  1399 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق به کسب رتبه‌ی الف شد.

گفتنی‌ست، این نشریه فعالیت علمی خود را با هدف گسترش ادبیات نقد در جامعه‌ی علمی ایران و بررسی ابعاد گوناگون این مسئله از سوی صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی، به‌ویژه بازشناسی ابعاد آن در کتب علوم انسانی و متون درسی و کمک‌درسی دانشگاه‌های کشور در حیطه‌ی علوم انسانی آغاز کرده و در تلاش است به شناسایی مسائل و چالش‌های رشته‌های مختلف تخصصی علوم انسانی و نقد شیوه‌های اجرایی و نتایج برنامه‌های آموزشی و پژوهشی در رشته‌های آن بپردازد.

پژوهش‌نامه‌ی انتقادی متون و برنامه‌های علوم انسانی پیش از این هم در عرصه‌های دیگری نظیر جشنواره‌ی نقد کتاب و جشنواره‌ی فارابی افتخاراتی کسب کرده که جدیدترین آن، برگزیده شدن 12 مقاله‌ از این نشریه در هفدمین جشنواره‌ی نقد کتاب سال 99 است.این موفقیت را به جامعه‌ی علمی و پژوهشی کشور، مخصوصاً خانواده‌ی بزرگ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تبریک عرض می‌کنیم و برای این مجموعه آرزوی کسب موفقیت‌های افزون‌تر داریم.

1400/4/28


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1265
5.5/10 (تعداد آرا 40 نفر )